Si rrallëherë: Meghan Markle nuk thyen rregullat!
Pëlqej
Meghan tashmë duket se është kthyer në anëtaren tonë të preferuar të familjes mbretërore.

Ditën e sot Dukesha e Sussex-it ka shoqëruar mbretëreshën një një ndër daljet e saj publike.

E veshur me një fustan ngjyrë qumështi, tërësisht brenda rregullave të protokollit, Meghan ja ka dalë të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Marrëdhënia e saj me mbretëreshën duket shumë e ngrohtë. Madje në disa momente 36- vjeçarja është fotografuar teksa ka shkëmbyer disa shikime të përzemërta me nënën mbretëreshë shkruan anabel.

Mbretëresha dhe Meghan kanë ndjekur së bashku projektin e ri të një ure dhe më pas një shfaqje nga fëmijët e një shkolle fillore.

Aktivitetet e në të cilat Meghan do të jetë shoqëruesja e mbretëreshës raportohet se do të vijojnë, si një mënyrë prezantimi për Dukeshën e re të Sussex-it.
Shtuar më 14/06/2018, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori