Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
Si rrallëherë më parë, Arian Çani hap TikTok dhe prezanton të bijën (FOTO&VIDEO)

Moderatori i njohur, Arian Çani ka hapur profilin e tij zyrtar në rrjetin social “TikTok”.

Ai ka vendosur të plotësojë dëshirën e vajzës dhe të publikojë disa video nga përditshmëria, ndryshe nga si e njohim moderatorin i cili është i rezervuar për jetën e tij private.

“Unë s’marrë vesh nga rrjetet sociale dhe Joana sapo më tha duhet të bësh një video ta hedhësh në TikTok se ke vetëm 5 abonentë”, është shprehur Çani duke nisur kështu edhe një sfidë me përdoruesit e këtij rrjeti për të parë se sa folloëers do të shtohen në profilin e tij.

Kujtojmë që ai ka gjithmonë “i stepur” përsa i përket rrjeteve sociale, madje herë pas here në emisionin “Zonë e Lirë” ka deklaruar se i urren.

tiktok-embed" cite="https://www.tiktok.com/@ariancanitiktok/video/6895455456962104577" data-video-id="6895455456962104577" style="max-width: 605px;min-width: 325px;" >
tiktok.com/@ariancanitiktok">@ariancanitiktok

tiktok.com/tag/yolo">##yolo tiktok.com/tag/daughter">##daughter

tiktok.com/music/son-original-6895455465703082754">♬ son original - arjan cani

Shtuar më 18/11/2020, ora 08:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori