E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
Si rrallëherë, kantautori dedikim të dashurës këngëtare
Pëlqej
Janë një nga çiftet të showbizit të cilët nuk pëlqejnë të ekspozohen shumë.

Megjithatë gjatë ditës së sotme kantautori Bojken Lako i ka bërë një dedikim mjaft të veçantë për ditëlindje partneres së tij këngëtares Semi Jaupaj.

“Me Fat në ditëlindjen tënde,”-ka shkruar ai krahas një foto ku shfaqen së bashku të publikuar në rrjete sociale shkruan Ekspress.

Çifti kanë vite së bashku qëkur janë njohur në “The Voice”, ndërkohë që më parë Bojken ka qenë i martuar, por lidhja e tij ka përfunduar në divorc.
Shtuar më 06/10/2017, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori