Si rrallëherë, Besi prezanton nënën dhe babain e tij

Bes Kallaku e ka publikuar kaq shumë Ijen e tij në rrjete sociale, saqë njerëzit kanë filluar të mendojnë se ajo është nëna e aktorit të dashur për publikun.

Por në fakt ajo është gjyshja e Besit, dhe ai rrallë e ka prezantuar nënën dhe babain e tij.

fakt, kjo është zyrtarisht e para herë kur Besi vendos që të njohë të gjithë fansat e tij virtual me prindërit e tij, ndaj dhe shkruan në foto "Baba e Nona"!

Epo tani nuk do të ngatërrohemi më! /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 16:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori