Si princeshat e përrallave, Angelina Jolie shkëlqen në premierën e filmit të ri (FOTO LAJM)
Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie, është parë së fundmi në Londër në premierën e filmit të saj më të ri,‘“Maleficent: Mistress Of Evil”, i cili është pritur me padurim nga publiku pas suksesit të madh që kishte pjesa e tij e parë. Angelina ka shkuar e shoqëruar nga fëmijët e saj Zahara (14), Shiloh (13) dhe binjakët Vivienne dhe Knox (11).

Filmi e ka sjellë Angelinën sërish para kamerave dhe publikut, pasi aktorja që pas ndarjes nga Brad Pitt dhe operimit, preferoi të mos shfaqej në publik. Gjatë premierës së filmit 44 vjeçarja shkëlqeu me një fustan të argjendë i cili e bëntë të dukej tamam si një princeshë përrallash.
Shtuar më 10/10/2019, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori