Si kurrë më parë, Vesa Luma shfaqet provokuese (FOTO LAJM)

Prej disa muajsh çifti i artistëve Vesa Luma dhe Big Basta jetojnë në Zelandën e Re.

Duket se Vesa po e pëlqen shumë jetesën aty. Në foton e fundit ajo shfaqet mjaft provokuese.

E veshur me në këmishë dhe fund të zi ajo duket mjaft bukur.

Vesa është nënë e një djali të quajtur Liam. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2018, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori