Si kurrë më parë, Dan Bilzerian i thinjur dhe i shkujdesur zhgënjen me pamjen (FOTO LAJM)

Dan Bilzerian është një miliarder dhe lojtar bixhozi amerikan që ka pushtuar Instagramin me jetën e tij të shthurur.

Ai bën një jetë të çmendur, me femra pafund, alkool dhe skena të nxehta.

mediat sociale, Dan poston foto dhe video të jetës së tij luksoze, rrethuar nga mijëra femra.

Ai ka rrëfyer se një pjesë të pasurisë së tij i ka ngritur falë pokerit, por jo gjithmonë ai ka fituar.

Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar disa pamje, ku shfaqet i thinjur dhe i shkujdesur.

Ndodh rrallë që Dan të dalë në atë gjendje, pasi në çdo foto ai shfaqet i kuruar në çdo detaj.

Shtuar më 01/07/2020, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori