“Si karikaturë”, fansat shokohen nga fotoja e fundit e Zaiminës (FOTO LAJM

Zaimina nuk e ka pranuar se ka bërë operacione plastike në fytyrë por në fakt të gjithë mendojnë ndryshe.

Në fotografinë e fundit që ka postuar, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe komentuesit janë shprehur të habitur pasi sipas tyre, në fytyrën e saj ka ndryshime.

"Kthehu në origjinalitet. Zaimina e bukur 17-vjeçare që të kishin të gjitha femrat zili. Je bërë fallcitet komplet.",

"Si karikature, Zaimina ti je?"

"Mu duke si Michael Jackson për një moment. Boo çfarë i ke bërë fytyrës moj.", janë disa prej komenteve që i shkruajnë këngëtares në foton e saj. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori