Si je në shtrat? Bujar Qamili lë pa fjalë Kejvinën me përgjigjen
Kejvina shquhet për pyetjet pikante që i bën të ftuarve në Xing të ftuarve duke i vendosur shpesh në siklet.

Këtë të shtunë i ftuar është këngëtari shumë i dashur për publikun, Bujar Qamili.

"Si je në shtrat?", është pyetja që Kejvina i drejton Bujarit i cili nga ato pak sekonda në videon promo të emisionit, shihet me kokën ulur i vendosur në siklet.

Ai u shpreh:

Për Zotin o Kejvina tjerët që kanë ardhur me mua, s’janë larguar më”.

Kejvina ndërhyri dhe i tha këngëtarit se e keqkuptoi pasi ajo e pyeti se si e bën gjumin. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 22:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori