Si ia vodhën kurorën në prapaskenë miss-it shqiptar
Pëlqej
Agnesa Vuthaj përveç një nga femrat më të pëlqyera dhe më të bukura shqiptare.

Ajo u shpall “Miss Albania” në vitin 2004 dhe që atëherë ka qënë gjithmonë në vëmendje të mediave rozë dhe e pranishme në rrjetet sociale.

E ftuar në emisionin “Prive” ajo është kthyer pas në kohë duke treguar eksperiencën e hidhur që ka kaluar në prapaskenë kur u shpall Miss, pasi dikush kishte vjedhur kurorën">kurorën që do të mbante në kokë.

“Në vitin 2004 mora pjesë në Miss Albania ku dhe u kurorëzova. Prisja një kurorë të madhe, por ishte shumë e vogël ! U çudita, por më pas kuptova se kurora që do më jepnin mua ishte zhdukur në prapaskenë.

Miss Denisa Kola hoqi kurorën">kurorën nga koka e saj që kishte vendosur për t’u zbukuruar dhe ma vendosi mua që të mos e linin Miss-in pa kurorë” – ka treguar Agnesa duke qeshur. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2018, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori