Si ia tregon reperi i njohur gjithë botës se është shqiptar? (FOTO LAJM)

Gashi është një reper shqiptar që për një vit u bë i famshëm në të gjithë botën.

Por sic cdo shqiptar, Gashi nuk i shpëton dot prindërve të tij dhe adeteve e zakoneve të vendit të tij.

Kështu këtë herë ka treguar si prindërit e detyrojnë të flasë me të afërmit në celular.

Reperi ka publikuar një foto me telefonin në vesh dhe mimika e fytyrës së tij tregon se ai nuk e dëshiron aspak këtë telefonatë.

"Kur prindërit e tu shqiptarë të detyrojnë të flasësh me të afërmit."- shkruan Gashi krahas postimit që ka shkrirë së qeshuri shqiptarët në komente. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori