Si e zbute vjehrrën? Artjola Toska i përgjigjet Ermalit
E ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë këngëtarja Artjola Toska e cila ndër të tjera ka folur edhe për marrëdhënien që ka me vjehrrën e saj.

Pyetja si gjithmonë nisi me batutën e Ermalit sesi e kishte zbutur vjehrrën e saj.

Toska ia ktheu po e batutë Ermlait dhe i tha se nuk i kishte lindur kjo nevojë pasi vjehrra e saj ishte e butë vetë.

Vjehrrën time s’kisha nevojë ta zbusja, se është e mirë, është e dashur dhe s’kishte nevojë ta zbusja se ishte vetë e butë,”-u shpreh këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2017, ora 22:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori