Si dukeshin këngëtarët e njohur kur ishin fëmijë (FOTO LAJM)

Nora Istrefi
Pëlqej
Ata janë personazhet më IN të momentit, por ata kanë ndryshuar shumë që nga koha kur ishin femijë.

Po ju i dalloni dot? Edhe ata kanë qënë fëmijë dhe madje shumë simpatikë, sepse të gjithë fëmijët janë padyshim të tillë.

Dikush i ka ruajtur tiparet e veta, e dikush jo shumë, megjithatë e rëndësishme është që sot janë pjesë e showbiz-it dhe janë ndër më të pëlqyerit e momentit.

Emisioni Fun Day në INTV me moderatore Fatma Methasani foli për 5 personazhet ndër më të perfolurit dhe sesi dukeshin ata femijë. Më te poshte do shikoni fotot sesi dukeshin ata kur ishin të vegjël.
Shtuar më 21/04/2017, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori