Si asnjëherë, Rudina Magjistari prezanton bashkëshortin

Rudina Magjistari gjithmonë përpiqet t'i shmangë postimet për vajzën dhe burrin e saj.

Shoku im më i mirë”,-shkruan ajo. Duke marrë parasysh se detajet nga jeta private

Rudina mundohet t’i shfaqë sa më pak, ky postim do të bënte një përjashtim. Edhe njëherë tjetër pak fjalë zemre dhe një moment i shkrepur kanë qenë nisja më e mirë për ditën.

Kujtojmë se Rudina dhe Xhaviti janë prej vitesh të martuar dhe janë bekuar me një vajzë të quajtur Mia./albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 21:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori