Si asnjëherë në ekranet shqiptare, personazhet flirtojnë LIVE
Dren Abazi dhe Lei Kraja kanë bërë një veprim që rrallëherë ka ndodhur në ekranet shqiptare.

Dyshja ka flirtuar gjatë gjithë emisionit, ata kërcyen bashkë, Dreni madje i fliste Leit në vesh dhe në fund e puthi në faqe.

“Më thuaj e emrin e vajzës me të cilën ke flirtuar kohët e fundit?”, e pyeti Fifi Drenin dhe këngëtari menjëherë tha emrin e Leit.

Këto kanë gjithë emisionin që flirtojnë me njëri-tjetrin. I kam parë me këto dy sy. Ma merr mendje që në fund të këtij emisioni do krijohet një çift", tha Fifi. /albeu.com/
Shtuar më 02/12/2018, ora 20:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori