Si asnjëherë me bikini, do mahniteni nga format e Sonila Meços (FOTO LAJM)

Ajo është mjaft e rezervuar për jetën private duke qëndruar larg intervistave, dhe fotot e Sonila Meços në rrjetet sociale kanë më tepër material pune dhe poza nga studio e emisionit të saj, por ndonjëherë edhe fotot familjarë që ëmbëlsojnë profiilin e saj.

Por një foto e rrallë me bikini qarkullon në rrjet dhe le të mjaftohemi me aq.

Nga pishina me të bijën, Amaris, format e moderatores nuk kan aspak të sharë dhe ndjekësit janë të surprizuar./albeu.com/


Shtuar më 06/09/2020, ora 13:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori