Si asnjëherë, Drini Zeqo i magjepsur nga fotot joshëse të Oriola Marashit (FOTO LAJM)

Fotot më të fundit të Oriola Marashit po trazojnë rrjetin.

E veshur në bikini të zëza dhe super seksi, modelja ka marrë pafund komente dhe pëlqime në fotot e saj.

As Grzda nuk i rezisoi dot fotove të të dashurës së tij duke lënë një koment.

Por nëse nga ky i fundit pritej komenti, nga Drini Zeqo jemi të surprizuar.

"Sa inat bëhet like vetëm një herë në foto", thot me shaka Drini i cili nuk ka rezistuar pa lënë "gjurmët" e tij./albeu.com/


Shtuar më 22/07/2020, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori