Shumë bukuroshe dhe sy blu, ja sa është rritur vajza e Blendi Fevziut (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gazetari i suksesshëm Blendi Fevziu, është baba i dy vajzave. Në fakt vogëlushja e dytë erdhi goxha vite pas të parës, e kështu Mishel tashmë është një zonjushë. Në shtëpinë Fevziu, jetojnë dy botë vajzash, në fakt tri.

Ajo e të voglës Alis mes lodrave është ai që kujdeset për të tria, e herë pas herë edhe e shfaq këtë duke ndarë me ne foto.

Si kjo pozë e kësaj pasditeje, ku shohim se Mishel është bërë një vajzë shumë e bukur, e që ka një ngjashmëri shumë të madhe me të ëmën. /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2017, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori