Shtohen dyshimet për të dashurën yll të Feros, publikojnë foto nga i njëjti vend

Modelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit që u bë shumë shpejt i njohur për publikun shqiptar.

Arbenita është një personazh i njohur në Instagram, pasi shpesh publikon foto profesionale ku tregon trupin dhe tiprate për tu pasur zili.

Modelja dhe reperi kanë shkëmbyer herë pas here edhe komente me njëri-tjetrin ku nuk kanë munguar zemrat.

Si Fero, ashtu edhe Arbenita kanë postuar dje fotografi nga i njëjti vend në Frankfurt, ç'ka ka bërë që fansat menjëherë të flasin për një lidhje mes . /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2018, ora 18:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori