Shtatzënë por shumë në formë, si duket Ami pak kohë para lindjes

Pëlqej
Moderatorja Amarda Toska është një nga më të preferuarat e publikut siqptar.

Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë, ndërkohë që në foton e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duket më rrezëllitëse dhe në formë se asnjëherë.

Pas vogëlushit Joel, i cili tashmë është në klasën e parë, Ami dhe Ermali do të bëhen prindër të një vogëlusheje.

Ata të dy janë shfaqur shumë të lumtur për këtë fmëijë që po vjen dhe duhet thënë se një vajzë e vogël e bukur si Ami padyshim që do ti jepte harmoni shtëpisë. /albeu.com/

Shtuar më 21/01/2018, ora 22:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori