Shtatzania e Amit, Ermali dhe Besi shkëmbejnë batuta (FOTO LAJM)

Pak pasi Ermal Mamaqi publikoi lajmin se Ami ishte shtatzanë, kanë vërshuar edhe komentet e miqve, emra të njohur të artit shqiptar.

Por një nga komentet që ka spikatur ka qenë ai i aktorit Besart Kallaku.

“Bravo Ermal, kështu vazhdo. Je më i miri. E bone Xing. Hallall”,-shkruan Kallaku.

Ndërkohë plot humor ja kthen edhe Mamaqi. “2 me 0 për ne. Jepi tani”. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2017, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori