Shqiptarët tregojnë veten edhe njëherë, Loredana fiton çmimin në Spanjë
Loredana nuk ndalet me sukseset e saj dhe reperja shqiptare ka arritur të triumfojë duke fituar një çmim në "MTV Europe Music Aëards", të mbajtur në Seville të Spanjës.

Loredana ishte e nominuar në kategorinë e 'Best Sëiss Act' në të cilën fitoi.

Reperja postoi edhe një foto duke mbajtur çmimin në dorë dhe i falenderoi të gjithë.

Në MTV EMA do të jetë e pranishme edhe Dua Lip, Ilira, Bebe Rexha dhe Ava Max.

Duket se shqiptarët po triumfojnë kudo!
Shtuar më 03/11/2019, ora 13:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori