Shqiptarët i komentuan rruazat, por s'kanë parë akoma veprimin e fundit të Anwar (FOTO LAJM)

Anwar dhe dua janë kthyer ndër çiftet më të komentuara të shoëbizit botëror dhe shqiptar.

Në fillim çifti kapej mat e më pas bënin bujë me foto që postonin vet.

Së fundmi Anwar u komentua shumë nga fansat shqiptar për një palë rruza që mbante në qaf në dalejn me duan. Të gjithë komentonin se ai ja kishte marrë borxh duas varsen në kuadër të shakas.

Por gjesti i fundit i anëar me siguri do i bëj akoma më shumë përshtypje shqiptarëve. I dashuri i dua Lipës lyen thonjt.

Çfarë mendimi keni për këtë?/albeu.com/
Shtuar më 23/09/2019, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori