Shqipja reagon pas përjashtimit nga PërPuthen (FOTO LAJM)

Produksioni i “PërPuthen” përjashtoi sot nga emisioni, për një afat të pacaktuar Shqipen.

Shkak për këtë vendim u bënë deklarata e saj në puntatën e djeshme, që u cilësuan si homofobikbe, ndërsa Shqipja u akuzua edhe për bullizëm.

Ndërkohë, pas këtij vendimi ka reaguar edhe vetë Shqipja.

E ndërsa pritje mbase që ajo të kërkonte ndjesë, 28-vjeçarja, me një postim në Instagram, ku poston foto nga studio, shkruan: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe çdo gjëje i vjen fundi”.

Shtuar më 23/10/2020, ora 23:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori