Shpëtim Saraçi dhe Vedat Ademi bëhen bashkë, çfarë po ndodh në Amerikë?

Pëlqej
Bëri bujë në këtë verë largimi i Shpëtim Saracit drejtAmerikës së bashku me familjen.

Por mesa duket dicka po kurdiset andej. Shpëtim Saraçi dhe Vedat Ademi e kanë gjetur njëri-tjetrin dhe në majë të Amerikës dhe po përgatisin diçka.

Mbase ashtu na hodhën kot një fjalë. Po ne aq duam. Se dhe këngë kemi plot, po s’ka si ato prej vërteti.

E meqë Vedati e tha, ku ka zë s’është pa gjë. /albeu.com/

Shtuar më 20/01/2018, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori