Zhvishet Iris Shala, pozon topless (FOTO LAJM)

Modelja shqiptare duket se ka filluar angazhimet në projektet e reja. Iris Shala është një ndër modelet shqiptare që karrierën e zhvillon në arenën ndërkombëtare.

Por, ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri ndërsa së fundi ka filluar të aktivizohet. Në fakt, bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe të ndryshme.

Ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa shihet topless dhe gjoksin e mbulon me duar.

“Libri”, ka shkruar për krah fotos bukuroshjaInstagram.

Ndryshe, Irisi kujtojmë se është mbesa e aktorit të ndjerë Abdurrahman Shalës. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2017, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori