Shpërthen Aleksandër Gjoka në ditëlindjen e Endri Priftit: Të shk*rdhefsha nonën (VIDEO)
Këngëtari Aleksandër Gjoka teksa ka qenë duke kënduar me miqtë e tij në ditëlindjen e Endri Priftit, i cili dje mbushi 54-vjeç, nuk i ka ndalur edhe sharjet.

Ai ka ngacmuar të ftuarit dhe me të qeshura ka kënduar: “Kjo është Ana në vend, se na çave b*thën në një vend, ik pirdhu, ik pirdhu eeejj. Ana …(nuk kuptohet) je kokrra legenes Ana o se për ty bëj një m*t Ana o, të shk*rdhefsha nonën Ana, të shk*rdhefsha nonën Ana, ik e p*rdhu Ana, ik e p*rdhu Ana”.

Ai vijon më tej: “Dëgjo ju intelektualëve, ore kur shkoni në banjo si thoni do kryejmë procesin e jashtëqitjes apo do bëjmë m*tin. Ik e p*rdhu, ikë”.

Ky këndim ka ngjallur shumë të qeshura në festë, ku ishin të pranishëm Aurela Gaçe dhe një sërë VIP-ash të tjerë. Duhet të themi këngëtari nuk është përmbajtur me fjalorin e tij.

Shtuar më 22/11/2019, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori