Shpendi "i fut duart" Jonildës
Jonilda e "BB6", vajza që bëri dy ndërhyrje estetike gjatë dhe pas reality show-t, duket se është nga banoret më protagoniste jashtë shtëpisë. 25-vjeçarja me origjinë nga Puka ndihet tashmë shumë mirë me veten, tashmë që ndërhyrjet në gjoks e hundë i plotësoi dhe ndryshimin e ngjyrës së flokëve, duke u bërë bionde. Si një vajzë e gëzuar dhe e lirshme, ajo u jep banorëve të tjerë afrimitetin për të shkëmbyer ndonjë sjellje më tepër me të, siç e shihni në këto foto.

Madje, me tipin e saj ajo e ka nxjerrë dhe Shpendin nga natyra e tij e tërhequr dhe e matur. Duke pozuar së bashku në grup, 33-vjeçari nga Prishtina i "ka futur duart" Jonildës, si për t’i inauguruar gjoksin e ri. Nga ana e saj, ish-banorja e ardhur nga Parma, e cila do të mbahet mend si protagonistja e parë që pranoi të bënte një ndërhyrje estetike për zmadhimin e gjoksit ndërsa ishte në lojë, duket se i pëlqen të bëjë ekzibicione të tilla pa e vrarë mendjen.

Madje, ajo shfaqet më e afruar me djemtë siç e shihni në këtë foto, ndërsa puth kameramanin e "Top Channel", Jotin, ish-i dashuri i Ermela Mezurajt.

Jonilda prej 10 vjetësh jeton e punon në Parma të Italisë, ku ushtron prej shumë kohësh profesionin e laborantes dentare, një punë të cilën ajo është shprehur se e bën me shumë dëshirë. Ajo hyri në Big Brother pasi u prezantua si një vajzë shumë e hapur, por publiku e votoi të dilte nga loja që javët e para. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2013, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori