Shpati në Xhamajka por me kë
këto ditë të ftohta ku ne po ngrijmë, këngëtari i njohur Shpat Kasapi ndodhet në Xhamajka.

Prej atje ai ka publikuar disa fotografi duke u treguar fansave se po kënaqet dhe po relaksohet.

Por pyetja që na lind të gjithëve menjëherë është se kush po e shoqëron atë?.

Shpati nuk ka treguar asgjë duke na lënë kurioz për personin që është me të në këto pushime.

Ndryshe, ai po shijon suksesin e këngës së fundit 'Aroma e saj'. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 09:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori