Shpat Kasapit i ndodh "gjëma" për të disatën herë, reagon këngëtari
Shpat Kasapi ka rënë pre e hakerave.

Këngëtarit nuk është hera e parë që i ndodh dhe për këtë ai është mërzitur shumë.

Kështu, përmes një postimi në Insta Story, këngëtari deklaroi se është hera e tretë që i vidhet Facebook- u dhe Instagrami.

“Informatë: është hera e 3- të që ma keni hackuar Facebook- un tim dhe Instagram- in. Instagram-in e riktheva mirëpo Facebook-un jo. U detyrova të hap një të ri. Nga tani e tutje mbaj vetëm këtë Facebook dhe këtë Instagram. Turp të keni për këtë që keni bërë.” /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2019, ora 20:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori