Shpat Kasapi i habit të gjithë, tregon çfarë ndjeu kur dëgjoi për dasmën e Afërditës
Mbrëmja e së shtunës me “Shiko kush luan” një nga të ftuarit ka qënë edhe këngëtari Shapt Kasapi.

Përveçse luajnë, të ftuarit tregojnë edhe të vërteta që nuk i dinim më parë dhe nga kjo nuk ka shpëtuar edhe Shap Kasapi.

Sigurisht që pyetje për ish të dashurën e tij Afërdita Dreshaj me të cilën pati një lidhje disa vjeçare ishin të pritshme për të.

Në lojën e fundit “Ndaje ose pije” Shpati u pyet se çfarë ndjeu kur dëgjoi për martesën e Afërdita Dreshaj.

Ai tha se kishte ndjerë një çlirim shumë të madh që Aferdita u martua. Nëse një pjesë e madhe e personazheve të njohur evitojnë çdo pyetje në lidhje me ish-ët, Shpati nuk e pati aspak të vështirë të fliste për të edhe në pjesë të tjera të emisionit. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 10:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori