Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë"

Pëlqej
Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë padyshim dy moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Dhe dy simpatiket e ekranit nuk ndajnë vetëm dashurinë e publikut por edhe miqësinë e ngushtë mes njëra tjetrës.

Ditën e sotme me anë të një fotoje të postuar në Instastory, Arbana njofton se Xhemi ka nisur dietën. Por videoXhemi ka postuar më pas zbulon të vërtetën.

"Pse nuk shëndoshem unë? Sepse çdo gjë e ha kjo", -thotë Xhemivideo duke treguar Arbanën.

Xhemi është gjithmonë në formë, por si duket për kilet e humbura e paska fajin Arbana. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori