Shokon Tuna, fotoja e fundit shumë larg pamjes së përhershme (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Tuna është bërë kohët e fundit nënë e një djali të bukur që e ka quajtur Tian dhe po shijon lidhjen me të atin e Tianit Patris Berishën.

Çifti simpatik që nga momenti kur mbajtën në duar djalin e tyre, dëshmuan se janë prindër shumë të përkushtuar.

Të dy kujdesën shumë për Tianin e vogël. Ata së fundmi kanë dërguar në kontroll Tianin .

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, shihet doktoresha duke kontrolluar Tianin.

Mirëpo ajo që bie në sy është pamja e Tunës. Ajo nuk duket edhe aq bukur siç jeni mësuar ta shihni.

Derisa doktoresha i bën kontroll Tianit, Patrisi shihet duke përqafuar Tunën. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori