Shokon këngëtari, puthje pasionante me fansen në skenë (VIDEO)

Enrique Iglesias puthi në buzë një nga fanset e tj gjatë koncertit në Ukrainë .

Këngëtari spanjoll po performonte në Kiev, kur një fanse u ngjigt në skenë dhe të dy filluan të putheshin para audiencës.

Ylli i muzikës shihet duke i dhënë një puthje të gjatë vajzës, e cila nuk mund ta besonte fatin e saj dhe bëri një seflie me të.

Më pas u kthye përsëri tek turma e fansave.

Nuk është hera e parë që Enrique puth fansat e tij, kjo ka ndodhur edhe gjatë koncertin Jingle Bell në Boston dhe në koncertin Y100 Jingle Ball në Florida në vitin 2010.
Shtuar më 04/10/2018, ora 20:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori