Shokon Kate Hudson: "I ndjej shpirtrat"
Gjatë një interviste në një emision televiziv, aktorja Kate Hudson ka shokuar me deklaratën e saj, teksa ka pranuar se sheh njerëz të vdekur. Kate Hudson ka befasuar të gjithë kur ka deklaruar se ajo dhe nëna e saj, aktorja Goldie Hawn, kanë aftësinë të shohin njerëz të vdekur dhe të perceptojnë energjinë e shpirtrave.

“I ndjej shpirtrat. Është një energji që unë mendoj se truri ynë bën që ta perceptojmë në një formë vizuale. Kur sheh një shpirt duhet t’i thuash vitin dhe duhet t’i thuash që nuk i përket kësaj kohe”, ka thënë 35-vjeçarja. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 17:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori