Shokohen fansat, Beyonce dhe Rihanna në një këngë
Pëlqej
Beyonce dhe Rihanna do të bashkëpunojnë së bashku për versionin remix të këngës së Beyonces ‘Blow’, të cilën e ka publikuar dhjetorin e vitit të kaluar.

Ky lajm bëhet me dije nga uebsajtet angleze, ndërsa ende nuk ka të dhëna se kur do bëhet publik bashkëpunimi i tyre. Ky bashkëpunim ka shokuar të gjithë, duke qënë se sherri mes motrës së Beyonce dhe Jay Z ndodhi për shkak të Rihanna-s. Sipas thashethemeve, thuhej se Jay Z kishte planifikuar të kalonte një mbrëmje vonë me Rihanna-n. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori