E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Shndërrim total, Tuna dje dhe sot (FOTO LAJM)

Një foto e Tunës si ka qënë dhe si është bërë, ka shkaktuar një revoltë tek komentuesit, të cilët e kanë ofenduar këngëtaren. Sipas tyre, paraja dhe ndërhyrja e operacioneve plastike, e kanë shdërruar në një divë.

Duket se këto nuk janë akuzat e para për Tunën, pasi edhe më herët kur në rrjetet sociale qarkullonin foto kur ishte pa grim, ajo linte për të dëshiruar. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 14:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori