Shmang akuzat e fansave, Adelina poston sërish foto me të dashurin

Pavarësisht se një shuplakë të rëndë i kanë dhënë ndjekësit në rrjetet sociale Adelina Tahirit, madje dhe duke e akuzuar se ka marrë të dashurin e Anjeza Brankës, nga ana e saj nuk ka asnjë kundërpërgjigje.

Këngëtarja po shijon romancën e re dhe duket se nuk ka ndërmend ti kthej një përgjigje të gjithë ndjekësve në rrjetet sociale.

Përpos lidhjes, thashethemet e fundit qarkullojnë se ajo ka kryer një ndërhyrje tek buzët. Në një foto që ka postuar në Instagram vihet re një ndryshim, ndërsa mbetet se si do të jetë reagimi i saj. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori