Shkëlzeni tallet keq me Arminën (FOTO LAJM)

Armina Mevlani është një personazh që gjithmonë shkakton polemika dhe ngjall diskutime në rrjetet sociale.

Bashkë me Shkelzen Berishën, ata janë një nga ciftet më aktive dhe më të përfolur.

Por këtë herë Armina ka surprizuar me një postim në instagram ku ka hedhur një mace të vizatuar si nga dora e një fëmije në kopësht.

‘Talenti im eshte piktura’-shkruan ajo krah fotos.

Por më epik është edhe reagimi Shkëlzenit.
‘Me duket se i ke vënë një këmbë tepër’-shkruan ai. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2017, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori