Shkëlzeni dhe Armina martohen nesër, ceremonia mbahet në Shqipëri
Pëlqej
Ata janë një nga çiftet më të njohur të showbizit shqiptar dhe tashmë duket se dita e zyrtarizimit të lidhjes së tyre është afër.

Mësohet se blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni do të lidhen në martesë ditën e nesërme brenda territorit shqiptar shkruan ekspress.

Detaje të tjera nga kjo ceremoni private ende nuk janë bërë të ditura, ndërkohë që çifti janë sëbashku prej disa vitesh dhe gjithashtu kanë nisur edhe bashkëjetesën.
Shtuar më 13/10/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori