Shkëlzeni bëhet romantik, i dhuron Arminës lule (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lidhja mes Shkëlzen Berishës dhe blogeres së njohur Armina Mevlanit është një nga lidhjet më të diskutuara dhe që gjithmonë ia shprehin dashurinë njëri tjetrit edhe në rrjete sociale.

Madje vetëm pak kohë më parë ata kanë festuar 3-vjetorin e lidhjes së tyre.

Këtë herë shkëlzeni është treguar sërish romantik dhe i ka dhuruar Arminës lule të cilat ajo i ka postuar në rrjete sociale.

Duket se lidhja mes tyre është gjithnjë e më e fortë. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2017, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori