Shkëlqyen në tapetin e kuq, çfarë veshën VIP-at në Golden Globes (FOTO LAJM)

Padyshim është një nga momentet që ritet me shumë entuziazëm në të gjithë botën.

Ndarja e çmimeve në Golden Globes mezi u prit nga fansat dhe kritikët dhe jo pa arsye.

Shumica shqetësohet për tendecat e këtij viti dhe veshjet e yjeve në tapetin e kuq, të cilat i ndiqni në galerinë që shoqëron këtë lajm, /albeu.com.
Shtuar më 07/01/2019, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori