E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Shkëlqeu në dasëm, por ja sa ka kushtuar velloja e Elitës
foto ilustruese
Dasma e reperit GJiko dhe moderatores, Elita Rudi, vijon të mbetet një temë diskutimi në mediat rozë.

Edhe pse kanë kaluar më shumë se 10 ditë nga dasma ku me 21 shtatorit çifti i njohur i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë, detaje të reja kanë dalë në "skenë".

Elita ka shkëlqyer në dasmën e saj, ku në sy ka rënë fustani i saj vezëllitës.

Por të gjithë jemi kurioz sa ka kushtuar një fustan i tillë.

Prive zbulon se fustani i 25-vjeçares ka kushtuar 10 mijë euro por Elita ka paguar vetëm gjysmën sepse pjesa tjetër është përfshirë në marketingun që i ka bërë kësaj marke. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori