Shkëlqeu gjatë prezantimit, sa i kushtoi Marinës veshja e fundit në emisionin e humorit (FOTO LAJM)
Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura por dhe që shpenzon shumë për tu dukur bukur në ekran.

Mbrëmjen e djeshme në ‘Klanifornia’ moderatorja shkëlqeu me kostumi plot lule të “Dolce&Gabbana”.

Por a e dini sa i ka kushtuar marinës ai kostum aq pranveror?!

Sipas faqes së njohur në Instagram “What They Wearin’ pantallonat kushtojnë 595 euro ndërsa busti 845 euro. Pra në total veshja e Marina Vjollcës mbrëmjen e djeshme ka kushtuar plot 1440 euro, pa marrë parasysh takat e saj apo bizhuteritë që ka vendosur që me siguri dhe ato kushtojnë shumë.

Kjo nuk është hera e parë që Marina Vjollca vendos që të vishet nga kjo markë dhe me thënë të drejtën i shkojnë kaq shumë.
Shtuar më 31/05/2020, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori