Me faqe të kuqe dhe e pafajshme, si dukej Emily Ratajkowski kur ishte fëmijë (FOTO LAJM)

Emily Ratajkoëski është padyshim një nga modelet më të dashura në të gjithë botën. Bukuria dhe hijeshia e saj e ka bërë të korë sukses të madh në fushën e modelingut.

Emily është mjaft aktive dhe në rrjetet sociale, ku ndan foto nga përditshmëria, arritjet e saj apo dhe jeta private.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit fotofëmijërisë. Një fëmijë po kaq i bukur sa është dhe sot. Me flokë të gjatë dhe ngjyrë gështenjë, mund të themi se nuk ka ndryshuar vetëm se tiparet e saj tashmë janë pjekur./albeu.com/


Shtuar më 03/06/2019, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori