Shikoni sa është plakur Ibrahim Tatlises (FOTO)
Këngëtari turk, Ibrahim Tatlises, i njohur për zërin e tij fantastik, ka publikuar një foto pas operacionit të kryer në kokë disa ditë më parë në Miami të SHBA-ve, transmeton Albeu.com.

Kjo është e disata hetë që Tatlises operohet për të rikthyer shëndetin pas atentatit ndaj tij të kryer disa vite më parë në Stamboll, ku ai u plagos rëndë dhe qëndroi në koma për disa muaj ndërsa pas u zgjua por duke mbetur i paralizuar.

Këngëtari në foto duket shumë i lodhur dhe i plakur, shumë larg imazhit të tij të mëparshëm. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori