E bleu mbi 100 mijë euro, shikoni makinën super luksoze të Adelina Tahirit (VIDEO)
Adelina Tahiri është një nga personazhet më të përfolura.

Para një viti ajo u martua me biznesmenin maqedonas, Serjozha Markov. Pak pas martese ajo u bë nënë për herë të parë ë një djali të quajtur Jon.

Adelina shpesh ka marrë vëmendje duke postuar foto nga jeta luksoze që ajo bën.

Së fundmi ka publikuar një Instastory ku tregon makinën e saj të re. Është një BMW e bardhë.
Super e bukur dhe mahnitëse. Kush e di se sa i ka kushtuar?! /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2019, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori