Shikoni çfarë do sjellë Bes Kallaku në skenën e “Këngës Magjike”, me porosi të Ijes (VIDEO)

@mobileshop_rrugakavajes

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Sot është nata e parë gjysmë finale e festivalit “ Kënga Magjike”.
Krah moderatorit Ardit Gjebrea këtë vit do t'i bashkohen dhe dy ish aktorët e 'Portokallisë' Bes Kallaku dhe Erion Isai.

Para se të fillojë mbrëmja e spektaklit Besi ka treguar se si Ija, gjyshja e tij është kujdesur që t'i qëndrojë larg syri i keq.

Ajo i ka dhënë një shportë të madhe mbushur me hudhra. Tashmë Ija dhe Besi janë bërë dy personazhet më të dashur të publikut shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 20:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori