Shihni si e quan Enca veten e saj
Është e ndjekur nga 1.6 milionë njerëz.

Prandaj, Enca Haxhia, këngëtarja shqiptare është shumë aktive në rrjetet sociale, duke publikuar shumë fotografi dhe video nga më të ndryshmet.

Së fundmi, Enca ka hedhur një fotografi të cilës ia ka lënë një shkrim interesant.

Ajo thotë se është si ‘Milka’ por ka një përgjigje të prerë nëse ‘ai’ pëlqen ‘Albeni’. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 18:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori