Shihni çfarë byreku ka gatuar Albërije Hadërgjonaj (FOTO LAJM)

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj që e ka ndërtuar karrierën e saj artistike në Tiranë, pos që është këngëtare, ajo është edhe një amvise e mirw.

Albëria sa herë që gjen kohë, mundohet të përgatisë diçka të shijshme për familjen e saj.

Anxhelina e ka publikuar një byrek (pite) të cilën thotë se e ka gatuar nëna e saj Albërija dhe në bazë të asaj që shihet në foto, zbulohet se këngëtarja seksi është edhe një kuzhinjere shumë e mirë.

Byrek… Albërije Hadërgjonaj, artiste je” ka shkruar ndër të tjerash vajza. /albeu.com/


Shtuar më 15/06/2018, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori